Enntech® Mobil Teknik Servis

Tüm arızaları onarıyoruz.

Balıkesir‘in en başarılı teknik servis  firması olarak %95 başarı ortalaması ile çalışıyoruz. Ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi sorunları ile ortalama 60 dakika içinde çözebiliyoruz, dilediğiniz yerde hizmet sunabiliyoruz.

iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo ve diğer tüm telefon markalarının satış sonrası ekran, dokunmatik ekran, ekran camı, şarj soketi gibi arızalarınızı garantili bir şekilde tamir ediyor, sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim etmeyi bir ilke edinmiş “genpa -kvk -teleservice” referanslı teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Tüm Apple iPhone ve iPad, Samsung Galaxy ve Note serileri, Huawei ve tüm marka ve modeller için ekran değişimi yapılmaktadır. 

Orijinal ekranlar 1 yıl, Enntech ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. 

Sektörün önde gelen marka ve modelleri için batarya değişimi yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler Enntech tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

Şarj soketi arızası tamirleri Enntech tarafından gün içinde yapılır ve 1 yıl garanti verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri Enntech tarafından gün içinde ve 1 yıl garanti verilir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir. 

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları Enntech tarafından ortalama 3 saat içinde 1 yıl garanti verilir.

Enntech’de cihazlarınızın kasa değişimi gün içinde yapılır.

HESABIM